Nasze działania

Warsztaty Modelarskie dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieży
w wieku 9-14 lat.
Warsztaty odbędą się 10 lutego, o godz. 12.00-13.30 PIERWSZA GRUPA i 13.30-15.00 DRUGA GRUPA, w siedzibie Gminnej Biblioteki w Pacierzowie, ul. Częstochowska 29.
Podczas warsztatów będzie można zbudować latający model szybowca klasy F1N przeznaczony do startów w zawodach. Mistrzostwa Kłomnic modeli tej klasy zostaną rozegrane 18 lutego 2018 r. na hali sportowej w Kłomnicach. Warsztaty będzie prowadził instruktor modelarstwa z Aeroklubu Częstochowskiego.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem uczestnictwa jest POTWIERDZENIE swojego udziału w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach, tel.: 34 347 31 73.
Warsztaty są bezpłatne, materiały i narzędzia zapewia organizator. Udział w warsztatach obliguje do udziału w Mistrzostwach Kłomnic Modeli latających klasy F1N.