Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach

Złote GODY

Dnia 27 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów tj. Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Na tę uroczystość przybyło 17 par małżeńskich                    z którymi spotkali się: Wójt Gminy Kłomnice Pan Piotr Juszczyk oraz Sekretarz Gminy Pani Barbara Mizera.

Podczas uroczystego spotkania Wójt Gminy Kłomnice przekazał pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP a także wraz z Panią Sekretarz wręczył  Jubilatom listy gratulacyjne i kwiaty. Były życzenia, gratulacje oraz chwile wspomnień.

Medale otrzymali Państwo: Teresa i Henryk Bednarek,  Marianna i Władysław Choryłek, Alicja i Ryszard Eliasz, Stanisława i Mieczysław Frymus, Teresa i Władysław Hamerla, Grażyna i Bernard Jurczyńscy, Maria i Krzysztof Klekot, Danuta i Lechosław Krakowiak,  Janina  i Kazimierz Kulesza, Jadwiga i Dariusz Olesińscy, Leokadia i Edward Stępień,  Krystyna i Jan Strycharscy, Wiesława i Stanisław Śliwakowscy, Zofia i Zdzisław Świtalscy,  Maria i Stanisław Wilk, Maria i Andrzej Wojna,  Elżbieta i Marian Wojtasińscy.

Wszystkim Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia w zdrowiu i radości a także długich lat wspólnie spędzonych.

Przejdź do treści