Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach

Koncert Charytatywny dla Dawida

W ubiegłą sobotę Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach pękał w szwach. To dzięki przyjaciołom, wolontariuszom i ludziom dobrej woli mogliśmy w tak licznym gronie sprzedawać cegiełki na rzecz Dawida Bartnika z Zawady, który walczy o zdrowie w jednym z częstochowskich szpitali.

Już o godz. 17:00 koncert charytatywny otworzył zastępca wójta Gminy Kłomnice pan Adam Śliwakowski oraz koledzy Dawida – Mikołaj Cieśla oraz Marek Jura. W krótkim wystąpieniu zaprosili wszystkich przybyłych do oglądania dalszych występów oraz włączenia się we wspólną akcję sprzedaży cegiełek oraz ciast. Na scenie dla naszego bohatera wystąpili: Big Band Kłomnice i okolice pod kierunkiem Marcina Gały, sekcja karate pod kierunkiem Barbary Musiał wraz z Markiem Jura oraz Mikołajem Cieślą, Grupa Akrobatyczna z ZS w Skrzydlowie pod kierunkiem Beaty Pluty, KGW „Garnkowianki” z Garnka pod kierunkiem Agaty Sojdy, KGW Skrzydlów pod kierunkiem Elżbiety Łągiewki, zespół taneczny „Senioritki” pod kierunkiem Piotra Ozgi, Estrada Młodych Talentów z Częstochowy pod kierunkiem Ryszarda Strojca oraz KTT „Styl” pod kierunkiem Krystiana Chmielarza.Wszyscy artyści ochoczo i z radością wsparli wspólną akcję, za co im gorąco dziękujemy.

Dziękujemy również uczniom, nauczycielom oraz dyrektorom z ZS w Garnku, Zawadzie, Widzowa, Skrzydlowa oraz Rzerzęczyc za przygotowanie ciast oraz zbiórki koleżeńskiej we własnych szkołach. Nie można zapomnieć o wsparciu jakie udzielił Zarząd ZEiR z Kłomnic oraz kobieca sekcja Taibo z Rzerzęczyc pod kierunkiem Barbary Musiał. Jeszcze raz  dziękujemy!.

Suma jaką wspólnie zebraliśmy to 4.107,00 zł. Kwota ta, w całości zostanie przeznaczona na leczenie Dawida.

Przejdź do treści