Zakończenie ferii

Zimowy wypoczynek , czyli Akcja Ferie 2017 w GOK!

Wszystko co dobre, szybko się kończy –  pisząc tradycyjnie te słowa, po Akcji Ferie 2017 w GOK w Kłomnicach, rozmyślam już o wakacjach. W sali naszej instytucji odbywały się zajęcia wszystkie formy parateatralne. Plastyka  –  malowanie i realizacja projektu przestrzennego w rodzaju budowanie domków metodą recyklingową z grą świateł. Cieszyły się dużym  powodzeniem. Zorganizowana dziecięca wystawa nosiła Tytuł  „Miasto światła”. Konkursy i zabawy sprawnościowe, ruchowe zawsze przydają się, zwłaszcza kiedy są nagrody, choć symboliczne, jest motywacja do walki. W piątek byliśmy w kinie. Film, który spodobał się wszystkim, to „Sing” musical. Wartościowy, dobrze zrobiony, muzyka, animacja, wzory zachowań postaci do naśladowania w życiu codziennym, bez względu na wiek. W GOK w sobotę 28 stycznia zakończenie z podsumowaniem Warsztatów  – Film animowany przeprowadzony przez Michała Błaszczyka. Z przyjemnością oglądaliśmy finalny „produkt warsztatowy ” – film animowany. Również popis z Teatru cieni „Żaba” i improwizowane etiudy. Rozmowy i zabawy, jedzenie pączków, które otrzymaliśmy od Jadwigi i Jacka Pindych ze Sklepu Lewiatan z Kłomnic. Nagrody: lizaki ( Włodzimierz Łęgowik – Sklep „Groszek” w Kłomnicach), balony i długopisy od Tomasza Drab – Sklep Evita z Kłomnic dodały do klimatu ostatniego dnia ferii 2017 w naszej instytucji. Statystycznie dzieci i młodzież od 5 roku życia do 16lat.

Uhonorowani dyplomami starajcie się rzeczywiście marzyć już o wakacjach. Wcześniej, czy później spotkamy się ponownie!