Aktualności

Wycieczka na basen SOLPARK w Kleszczowie

 Wyjątkowo przyjemnie,  radość z przygotowania do wyjazdu pod względem zachowania się, korzystania z urządzeń rekreacyjno-wodnych. wyobraźcie sobie nasza grupa intergracyjna liczy sobie 47 osób. Dzieci  i młodzież, za którą organizatorzy wprost przepadaja z powodu dyscypliny, zaangażowania w każde zajęcia wakacyjne. Po dwu godzinnym pobycie w Solparku idziemy do pizzerii. Wyjątkowo chce się każdemu jeść, kupujemy jak leci: pizza, frytki, lody , napoje. Wszystko co dobre, zaczyna się kończyć…

Powrót do Kłomnic przed 18.00  W autokarze wesolutko i  teatralnie, role główne obsadzone przez Martę Gonerę i Dawida Chybalskiego. Nie można się nudzić, w każdym dniu, w każdej sytuacji, jesteśmy rozbawieni, prawdziwie wakacyjnie. Harmonogram musi bć urozmaicony, dopasowany do każdego dnia i grupy dzieci, choć tak liczna grupa, to staramy się do każdego trafić indywidualnie według wieku, zaintereseowań, charakteru, powtarzam i piszę to wielokrotnie, jak mnie uczono: "Nie ma dzieci są ludzie, ale o innnej skali pojęć, innym zasobie doświadczeń, innej grze uczuć"

 

P.S. Kolejne zajęcia, zapraszamy – Piątek, 19 lipca o 14.00 Wycieczka rowerowa do Janoszowa.

W sobotę 20 lipca godzina 10.00   Przypominamy wszystkim o Wycieczce do Bobolic – zbiórka w środę 24 lipca o godzinie 8.30 Informujemy, że wycieczki przysługują wszystkim uczestnikom Akcji Wakacje, którzy aktywnie uczestniczą od pierwszego dnia zajęć!

 

 

Oto fotorelacja …

’’’’’’’’’’’’

Przejdź do treści