SPEKTAKL TEATRALNY z okazji Dnia Dziecka

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny z okazji Dnia Dziecka w wykonaniu Pracowni Teatralnej DRATWA.

P y s z n a z a b a w a

Pchle brewerie wyreżyserowane przez Dawida Chybalskiego pod opieką Katarzyny Sosnowskiej wraz z aktorami pracowni teatralnej „Dratwa”, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach.
Ale się wyprawia! Ciągłe metamorfozy, zabawy, teatralne miny. Rymy Jana Brzechwy odkryte na nowo ! Nikt tu się nie nudzi i nikt nie chce iść do domu. Pobudzenie wyobraźni, pełne zanurzenie w radosnym świecie – gwarantowane. Spektakl utrzymany w klimacie kabaretu dla dzieci, wzbogacony o muzykę jazzową skrzy humorem i dowcipem – nie tylko słownym. Spektakl familijny na podstawie przezabawnej wierszowanej historyjki mistrza Jana Brzechwy o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy.
Przyjdź i przekonaj się sam do czego zdolna jest rezolutna pchełka.

TEATRALNY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca godz: 11:00 (spektakl z teatralną niespodzianką)

2 czerwca godz: 10:00 ( spektakl z teatralną niespodzianką)

2 czerwca godz: 13:00 (spektakl z teatralną niespodzianką)