Aktualności

Sobota z popcornem

Witałyśmy wszystkie nasze dzieci, bo niektóre są na koloniach i płaczą za nami, ale nie martwcie się wcale. Ostatni tydzień będzie upływał w wiele atrakcji. Ale wracając do dzisiejszego dnia. Czas wypełniony był przez plastykę pod kierunkiem Pani Kasi Sosnowskiej. Był to wakacyjny wąż, pięknie ozdobiony i wielce przestrzenny. Czas posiłku był bardzo długi, składał się z następującego menu: frytki i popcorn i dużo picia. Niesamowite nasze kuchareczki pod kierunkiem niezmordowanej P.Karoliny Gonery, Karoliny Bery i Emilki Kugiel.Wiele osób nauczyło się chodzić na szczudłach ku ogromnej radości wszystkich. Dobra muzyka, świetne humory i jeszcze na koniec Gra " Wisielec" dodała wspanialej wakacyjnej zabawie.

P.S.Spotkanie we wtorek i środę na rowerach . Zapraszamy na godzinę 10.00 Tańczące dziewczyny- próba  na integracyjną imprezę  – czwartek o godzinie 17.00

W piątek na 14.00 do GOK

Przygotowywać się do integracyjnej i Jarmarku Garażowego w sobotę o 10.00  Zbierajcie, układajcie sobie rzeczy ,ściągajcie przedmioty ze strychów, piwnic, zakamarków mieszkań, możecie w sobotę wymienić się, lub sprzedać.Nie zapomnijcie wziąć ze sobą kocyk, na którym wystawicie swoje rzeczy. Bardzo aktywizuje to dzieci i młodzież, ale i  nowe doświadczenia zobyć możecie! Przekonajcie się o tym sami, przychodząc do nas – 10 sierpnia o godzinie 10.00 Wszystkich znajomych i rodziców, babcie, dziadziusiów zaproście na 11.30 Ahoj!

’’’’’’’’’’’’’’

Przejdź do treści