Aktualności

Senioritki na podium!

W dniu 20 listopada 2019r. Zespół Taneczny SENIORITKI działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach gościł na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca UTW. Zespół zaprezentował się w dwóch tańcach Sambie i Waltzu. Poziom przeglądu był bardzo wysoki, a zespoły tam występujące przybyły z rożnych miejsc naszego kraju miedzy innymi z Lublina, Mielca czy okolic Gdańska.
Emocje były do samego końca i trzymały w napięciu, aż do ogłoszenia wyników przez jury.
Zapanowała wielka radość w zespole gdy ze sceny popłynęły słowa ” drugie miejsce Zespół SENIORITKI „. Jest to kolejne miejsce na podium na skarżyskiej scenie, ponieważ rok temu zespól zajął tam pierwsze miejsce.
Gratulujemy Zespołowi tak wysokiej lokaty i Dziękujemy Paniom za tak piękny występ. Podziękowania kierujemy również dla ich instruktora tańca i choreografa Pana Piotra Ozgi tancerza i instruktora tańca zespołu Pieśni i Tańca „ŚLĄSK” za przygotowanie Senioritek.
Życząc dalszych sukcesów dla zespołu informujemy, że najbliższy ich występ będzie na Kłomnickim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Przejdź do treści