Pod znakiem zdrowia i naturalności we wszystkim

Wyjątkowy dzień. Na początek rozgrzewka, ruch, taniec. Trochę gier dramatycznych i opieki merytorycznej – lalek teatralnych.

Gry sprawnościowe – przechodzenie przez tunel. Wszystkim się to zadanie udało! Opowiadaliśmy sobie nawzajem o dobrym odżywianiu: warzywach i owocach, przyniesionych przez dzieci. Układaliśmy teksty rymowane o warzywach i owocach (zajrzyj proszę do załączników). A pózniej kulturalnie i naturalnie, oczywiście kreowaliśmy z naturalnych tkanin i materiałów kostiumy. Do tego jeszcze pięknie artystycznie pomalowane buzie i paznokcie – wrażenie wyjątkowe. Prawdziwy dziecięcy event, tylko u nas w GOK w Kłomnicach. Studio plastyczne pod kierunkiem Marty i wszystkich było jak uchylona renomowana profesjonalna pracownia. Hej, zjarzyj kiedyś do nas! Konsumpcja owoców wypadła apetycznie! A jutro (niech to będzie już dzisiaj zapowiedzią) oj, będzie się działo! Jarmark Garażowy „Podaj dalej” Ahoj do zobaczenia!

własna twórczość