Aktualności

Pan Baj wraca na scenę!

PAN BAJ wraca na scenę! Po ponad trzyletniej przerwie, grudniowe spektakle dostarczą śmiechu i wzruszeń!
Pewnego dnia w miasteczku zjawia się Kataryniarz, przez dzieci nazywany Panem Bajem. Ma cudowną katarynkę, która pięknie brzmi, ożywia codzienność oraz daje radość i szczęście. Czarny Charakter nie cieszy się z obecności muzyki w mieście i kradnie katarynkę śpiącemu Kataryniarzowi. W miasteczku nastaje cisza i smutek. Czy na długo? Mała, odważna dziewczynka, Matylda, zamierza uratować miasteczko, a tym samym spełnić swoją przepowiednię. Barwne postacie i zaskakująca fabuła zachęcają widzów do poznania historii Pana Baja!
Spektakl rekomendowany dla widzów od 7 lat
Reżyseria i scenariusz: Dawid Chybalski, muzyka: Waldemar Ossowski, występują: Marta Gonera, Kinga Kipigroch, Dawid Chybalski
Podczas grudniowych przedstawień, Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach odwiedzi niecodzienny gość! Święty Mikołaj, na którego z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Zapraszamy do rezerwowania terminów spektakli!
Wzorem ubiegłych lat po przedstawieniu odbywa się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci zostają obdarowane wcześniej przygotowanymi prezentami.

Przejdź do treści