Aktualności

Koncert Joanny Aleksandrowicz

W niedzielę 17 listopada odbył się drugi już w tym roku koncert pt. „Od nocy do nocy” pięknej i utalentowanej Joanny Aleksandrowicz. Tym razem Pani Joasia przyjechała do Kłomnic wraz z zespołem, co nadało koncertowi „Od nocy do nocy” zupełnie nowego wymiaru.
„Trudno wyobrazić sobie lepiej spędzony listopadowy wieczór” tak komentowali koncert artystki, nasi goście. Pani Joanna z zespołem zaprezentowała nostalgiczny, niezwykły repertuar, udało jej się nawet rozśpiewać publiczność zgromadzoną w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach. Atmosfera była więc niepowtarzalna, nie tylko dzięki wspaniałemu wokalowi, porywającej grze instrumentów, ale także dzięki niezawodnej publiczności. Po koncercie w „gokowskiej” kawiarence RETRO miło było napić się rozgrzewającej kawy lub herbaty w towarzystwie Pani Joanny, która jest niezwykle ciepłą i przyjazną osobą, chętnie fotografowała się z publicznością, rozmawiała, rozdawała autografy.
Cieszymy się niezmiernie frekwencją, doceniamy Państwa obecność na naszych wydarzeniach. Kolejne wydarzenie w GOKu, tym razem nie koncertowe, zapowiada się bardzo obiecująco. Już dziś zapraszamy na kolejny spektakl Teatru Dratwa pt. „Agatka Niejadka”. Premiera odbędzie się 30. listopada o godzinie 18:00.

Przejdź do treści