Jarmark Garażowy

Jarmark Garażowy „Podaj dalej” organizowany od wielu lat, zaczerpnięty ze wzorów zachodnich cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród uczestników Akcji Wakacje i Ferie. Dzieci maja swoje role do wykonania. Nie będę rozwodziła się nad celem jarmarku. Niezaprzeczalnie uczy to dzieci wyjątkowej roli, radzenia sobie w życiu społecznym, dla niektórych w życiu dorosłym to zawód. Wytrwale i z wielką radością oczekiwały dzieci na przyjście klientów. Nie wszyscy mieli dobry utarg, ale jeszcze jutro od rana sprzedaż, lub wymiana przedmiotów. Fantastycznie przygotowane dzieci, ekspozycja, której pozazdrościć mogą wystawcy.Przed jarmarkiem zajęcia taneczne, ruch, muzyka, gry dramatyczne, by przez cały dzień była dobra kondycja. Tunel – przechodzenie jest ulubionym zajęciem rekreacyjno-sportowym. Etiudy wymyślone z lalkami teatralnymi stanowią przyjemność. Jedno jest pewne, formy jak menu musi być urozmaicone, nawet w diecie.

P.s. Zróbcie nam przyjemność, przyjdźcie, chociaż za złotówkę coś kupić!

Oto fotorelacja.