Aktualności

Gdzie Kurtyna Wodna

Oczywiście nad rzeką Wartą w Rzekach Małych. Ochłoda i rozsądek. Choć w większości to małe dzieci, jazda na rowerze, zwłaszcza w cieniu leśnych drzew wychodzi znakomicie. Prawdziwa szkoła przetrwania, dscyplina i trening, mądrze poprowadzony: sprawne rowery, nakrycia głowy, woda do picia, krótkie przystanki. Jest chłodniej na rowerze podczas jazdy, niz siedziec w pomieszczeniu.Droga powrotna po zabawach, piłce, rozmowach w altance – zmieniona pośród pól z kombajnem, żniwami, ciężką pracą w polu, u nas sama obserwacja. Daliśmy radę w słońcu, szcęśliwy powrót do GOK na lody.

P.S. Uwaga w środę krótkie zajęcia organizacyjne związane z przygotowaniami do imprezy integracyjnej i Jarmarku Garażowego,Dziś plakatowanie od godziny 15.00 do 17.00 Czwartek dla parających się  tańcem o godz. 17.00

W piątek narada i pomoc organizacyjna na sobotę – o godz. 14.00

 

Sobota – 10 sierpnia – zbiórka dzieci z przedmiotami do sprzedaży, lub wymiany w Jarmamrku Garażowym o 10.00

rodziców, zanjomych, babcie i dziadziusiów zaproście na 11.30

Miło mi jest zakomunikować, że gościć będziemy dzieci  i młodzież z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego z Częstochowy wraz z Opiekunami w ramach integracji w sobotę. Do Zobaczenia z Wakacyjnym Pozdrowieniem – Ahoj!!!!

                                                                                                                Starszy Instruktor – Renata Krawiec

 

 

’’

Przejdź do treści