Pracownie

Pracownia modelarska „Mustang”

Instruktor Zbigniew Kowalczyk. Przygodę z modelarstwem rozpoczął w 1982 roku będąc w wojsku. Zauroczony pracą pilota zaczął interesować się budową samolotów, co przerodziło się w pasję sklejania modeli tych wspaniałych maszyn. Przełomowym momentem w hobby Zbigniewa Kowalczyka był rok 2014, kiedy to uległ poważnemu wypadkowi. Trudne chwile pozwoliła przetrwać pasja, która okazała się wspaniałą rehabilitacją.

W 2016 roku odbyła się pierwsza wystawa prac Zbigniewa Kowalczyka, a miała ona miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach. Działalność Pana Zbigniewa ewaluowała. W 2015 r. powstała Pracownia Modelarska „Mustang”, która cieszy się szerokim zainteresowaniem nie tylko tych „małych” modelarzy. Zajęcia odbywają się w każda sobotę w Bibliotece Publicznej w Pacierzowie.

 

Swoje chwalimy!

W dowód uznania pasji modelarskiej p. Zbigniewa Kowalczyka oraz edukowania dzieci i młodzieży w zakresie modelarstwa. Również z racji wszechstronnych kontaktów ze specjalistami chwalimy się prezentem dla prowadzącego Pracownię Modelarską „Mustang”. Obdarowany piękną książką i świetną dedykacją! Dobra motywacja do działalności w przyszłym roku, gratulujemy!