Święto Pszczoły w Kłomnicach

Serdecznie zapraszamy na nową cykliczną imprezę słodkiej gminy Kłomnice! W bieżącym roku już całkiem oficjalnie nasza gmina została ambasadorem pszczół i pszczelarzy, choć nie od dziś wiadomo, że jest krainą miodem płynącą. Pragniemy by nasi pszczelarze mieli swoje doroczne święto na zakończenie sezonu. Niczym powszechnie znane dożynki wśród rolników – pszczelarze będą mieć swoje Święto Pszczoły. Zapraszamy zawodowych pszczelarzy, smakoszy miodu oraz wszystkich którzy będą chcieli spędzić miło czas przy dobrej muzyce.

Poniżej przestawiamy program I Święta Pszczoły pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

8 września 2019r. (niedziela)

9:00-12:00 – sesja naukowo-specjalistyczna dla pszczelarzy/sala koncertowa GOK Kłomnice

12:30 – przemarsz spod GOK w Kłomnicach na błonia przy Hali Sportowej w Kłomnicach

13:00 – oficjalne otwarcie Święta Pszczoły,

13:30 – rozpoczęcie obchodów Regionalnego Dnia Pszczelarza

15:15 – występ Zespołu Pieśni i Tańca „Kłomnickie Płomyczki”

15:30 – występ Zespołu Tanecznego „Senioritki”

16:00 – pokaz tańca nowoczesnego

16:15 – koncert zespołu MENHOR

17:30 – koncert orkiestry dętej OSP Kłomnice

18:30 – koncert gwiazdy wieczoru – zespół CHŁOPCY Z PLACU BRONI

20:00 – zabawa taneczna przy muzyce Iryny Zinkovskiej z Ukrainy

Dodatkowe atrakcje:
Laserowy paintball, strzelnica, fotobudka, przejażdżki konne, przejażdżki bryczką, wesołe miasteczko (dmuchańce, kule wodne, statki),
Stoiska gastronomiczne, kręcony ziemniak, lody, sorbety, miody pitne, piwo regionalne,

Patronat medialny:
Gazeta Częstochowska
TVP3 Katowice
Telewizja Orion
Radio Katowice

KARTA ZGŁOSZEŃ WYSTAWCY

KARTA ZGŁOSZENIA WYSTAWCY PSZCZOŁY 2019 (1)  <———–KLIKNIJ TUTAJ!