Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

"Grusza" albo KGW Rzerzęczyce w Dąbrowie Zielonej

Dodano: 22-03-2015

X Regionalna Prezentacja Potraw i Wyrobów Wielkanocnych w Dąbrowie Zielonej w dniu 21 marca 2015 roku, oto fotorelacja

Najpiękniejsze Palmy i ich zwycięzcy

Dodano: 19-03-2015

Zapraszamy serdecznie do uroczystego odebrania nagród i dyplomów w rozstzrzygniętym XXIV Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną o zasięgu powiatowym. Miejsce - Hala sportowa ZS w Kłomnicach  zbiórka - godzina 13.45

W załączniku Protokół na okoliczność werdyktu.

Dodano: 18-03-2015

Zespół "Kłomnickie
Płomyczki" wraz z  Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kłomnicach zaprasza  do współtworzenia zespołu.

Spodziewajcie się telefonu

Dodano: 15-03-2015

Wieczorem 19 marca, w czwartek zadzwonię do zwycięzcy Konkursu na Najpiekniejszą Palmę. Może to będziesz Ty?

Miło nam zareklamować kolejne edycje imprez: Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną  oraz Festiwal Teatralny "O Rękawiczkę Melpomeny". Z przyjemnością zamieszczamy plakaty. Bliższe informacje w załączonych Regulaminach i kartach zgłoszenia do pobrania! Serdecznie zapraszamy, będziemy mile jak zwykle oczekiwać na prace, a później na zwycięzców!

...

Spełnia się po raz dziewiąty cel konkursu

Dodano: 15-03-2015

W dniach 25 i 26 marca tuż przed Niedzielą Palmową, tradycyjnie od dziewięciu lat zostaną rozwiezione paczki żywnościowe w ramach Akcji Charytatywnej "Dzieci-Dzieciom". W dniu 25 marca  trafię z paczkami do gminy Kłomnice- szkoły. W następnym dniu 26 marca będę przejeżdżała przez  13 gmin powiatu częstochowskiego, by obdarować szkoły uczestniczące w konkursie najpiękniejszym, bo Bożonarodzeniowym.  Do Zobaczenia w godzinach dopołudniowych!