Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Kłomnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Dodano: 02-12-2016

Zapraszamy!

Zwycięzcy XI Powiatowego Konkursu Bożonarodzeniowego "Anioły z masy solnej i Pierniki"

Dodano: 30-11-2016

Z wielką przyjemnością informujemy zwycięzców Powiatowego Konkursu Anioły i Pierniki 2016, że uroczystość rozdania nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 4 grudnia ( niedziela) o godzinie 15.45 (zbiórka). Miejsce - Hala Sportowa naprzeciw Kościoła w Kłomnicach. Zapraszamy!

Warsztaty teatralne

Dodano: 24-11-2016

Dwie klasy z Gimnazjum z Kłomnic wzięły udział w ramach współpracy z MUKiS/ROK w Częstochowie, w atrakcyjnych zajęciach. Prwadząca - aktorka Katarzyna Skolik - Miedziak, pasja teatralna i taneczna. Od 2013 roku w MDK w Częstochowie prowadzi Teatr ruchu na poddaszu, z sukcesami. Sympatycznie i z obopólną radością  odbyły się warsztaty teatralne w naszym Ośrodku w dniu 24 listopada, jak widać, w krótkiej relacji foto.

Dodano: 21-11-2016

Zapraszamy!!!!

XI Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy "Anioły z masy solnej i pierniki"

Dodano: 21-11-2016

Są już pierwsze prace z Powiatowego Konkursu Anioły i Pierniki 2016 r. Przyjmujemy w  "pracowni/kotłowni" wprost z parkingu na tyłach budynku GOK w Kłomnicach. Czekamy do końca dnia 25 listopada (piątek). Radość i niesamowite doznania artystyczne oraz walory smakowe... Zapach cudowny, bo już święta tuż, tuż!!!