Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Aktywni-Kreatywni

Dodano: 24-01-2015

Zapraszamy do wspólnego działania!

U nas już po Gali Kolęd śpiewać można do Gromnicznej

Dodano: 13-01-2015

W skarbcu kultury polskiej obok mickiewiczowskiego „Pana Tadeusza”, czy szopenowskich polonezów i mazurków królują i kolędy. Może nie są tak genialne i wspaniałe, lecz jednak przez naród polski kochane, i cenione, jako jeden z ważnych przejawów duszy narodowej. W Ośrodku Kultury wielka uroczystość w dniu 11 stycznia(po przesłuchaniach XIX Edycji Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w dniu 9 stycznia) - Gala Kolęd i Pastorałek jako wyraz umiłowania Kolęd i Pastorałek przez dzieci młodzież z gminy Kłomnice z przedszkoli, szkól podstawowych oraz gimnazjów. Obecnością zaszczyciła P. Róża Wiewióra -sekretarz gminy Kłomnice, przekazała wszystkim: babciom, dziadziusiom. nauczycielom i rodzicom oraz Organizatorom najlepsze życzenia noworoczne.Wręczała uroczyście nagrody i dyplomy zwycięzcom i małym przedszkolakom za udział.Wystąpiły następujące osoby:
W Kategorii...

Kolejność uczestników Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dodano: 07-01-2015

Uprzejmie podaję kolejność występów uczestników przesłuchań XIX Edycji Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w terminie 9 stycznia(piątek) początek -10.00

Festiwal Kolęd i Pastorałek w styczniu

Dodano: 20-12-2014

Podajemy w załączniku Regulamin i kartę zgłoszenia Festiwalu.Przesłuchania osbędą się w terminie 9 stycznia(piątek) godzina 10.00 Gala kolęd i pastorałek odbędzie się 11 stycznia o godzinie 17 Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ofert GOK w Kłomnicach.

Do Zobaczenia!

Projekt "Aktywni -Kreatywni"

Dodano: 19-12-2014

Projekt AKTYWNI-KREATYWNI

Miło nam poinformować, że nasz projekt "Aktywni-Kreatywni" jako jeden z dziesięciu z woj. śląskiego otrzymał dotację z programu "Równać szanse" 2014 Regionalny Konkurs Grantowy.

Projekt zakłada stworzenie grupy artystycznej - 15 osób z podziałem na dwie części plastyczną i teatralną. Finałem całego przedsięwzięcia będzie spektakl teatralny, do którego scenografię wykona grupa plastyczna.

ZATEM MŁODZIEŻY, DO DZIEŁA! JEŚLI  MASZ OD 13 DO 19 LAT ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA. ZAPISY PRZYJMUJEMY JUŻ OD 2 STYCZNIA W OŚRODKU KULTURY W KŁOMNICACH.