Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Festiwal Kolęd i Pastorałek w styczniu

Dodano: 20-12-2014

Podajemy w załączniku Regulamin i kartę zgłoszenia Festiwalu.Przesłuchania osbędą się w terminie 9 stycznia(piątek) godzina 10.00 Gala kolęd i pastorałek odbędzie się 11 stycznia.Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ofert GOK w Kłomnicach.

Do Zobaczenia!

Projekt "Aktywni -Kreatywni"

Dodano: 19-12-2014

Projekt AKTYWNI-KREATYWNI

Miło nam poinformować, że nasz projekt "Aktywni-Kreatywni" jako jeden z dziesięciu z woj. śląskiego otrzymał dotację z programu "Równać szanse" 2014 Regionalny Konkurs Grantowy.

Projekt zakłada stworzenie grupy artystycznej - 15 osób z podziałem na dwie części plastyczną i teatralną. Finałem całego przedsięwzięcia będzie spektakl teatralny, do którego scenografię wykona grupa plastyczna.

ZATEM MŁODZIEŻY, DO DZIEŁA! JEŚLI  MASZ OD 13 DO 19 LAT ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA. ZAPISY PRZYJMUJEMY JUŻ OD 2 STYCZNIA W OŚRODKU KULTURY W KŁOMNICACH.

Najpiękniejszy Konkurs przed Świętami

Dodano: 17-12-2014

W tym roku zgłoszono na IX Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy Anioły z masy solnej i Pierniki 523 sztuki aniołów z następujących miejscowości gmin powiatu częstochowskiego:
*Gmina Kłomnice wszystkie miejscowości,
*Gmina Mykanów: Wierzchowisko, Rybna, Czarny Las, Borowno, Cykarzew
*Gmina Lelów: Ślęzany
*Gmina Janów: Janów i Piasek
*Gmina Kamienica Polska: Kamienica i Osiny oraz Rudnik Wielki
*Gmina Rędziny: Rędziny i Rudniki oraz Konin i Latosówka
* Gmina Mstów: Zawada, Brzyszów i Jaskrów
*Gmina Olsztyn: Olsztyn, Turów, Kusięta
* Gmina Dąbrowa Zielona
* Gmina Poczesna : Poczesna, Kolonia Poczesna, Słowik
* Gmina Kruszyna: Kruszyna i Widzów
* Częstochowa
Pierniki w ilości -128 opakowań
(miejsca według ilości: Kolonia Poczesna, Kamienica Polska, Mykanów: Czarny Las,...

Uwaga jutro uroczystość

Dodano: 13-12-2014

Prosimy o obecność  na uroczystości rozdania nagród i dyplomów za IX Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy Anioły i Pierniki w dniu 14 niedziela o godzinie 14.50. Startujemy o 15.00 Będzie się działo, będzie NTl oraz mili gości. Oczekujemy na najmilszych z uczestników-zwycięzców Powiatowego Konkursu Anioły i Pierniki. Załączamy  Protokół oraz małą stsatystykę.

Do Zobaczenia w najbliższą  Niedzielę - zbiórka  o 14.50

P.s. Po imprezie zerknijcie w galerię zdjęć!

Wkrótce rozstrzygnięcie najpiękniejszego Konkursu Bożonarodzeniowego Anioły i Pierniki

Dodano: 07-12-2014

W dniu 8 grudnia było juz 516 szt aniołów z masy solnej, a 126 sztuk pierników- najmilszych form architektonicznych, związanych z magią Świąt, zapachem cynamonu, szczodrością ludzi, którzy tak szalenie pięknie wskazuja jedną  z najlepszych dróg porozumienia, integracji, a zwłaszcza dzielenia się dobrem przed Świętami Bożego Narodzenia. Anioły, pierniki czekają na ocenę, choć, kiedy wydostałam je z foliowych i innych opakowań w związku z inwentaryzacją, utworzyły zupełnie inny, nie z tego świata klimat, który niech tak trwa... Możecie sami się o tym przekonać, Wy najbardziej profesjonalni amatorzy, z przeróżnych miejscowości gmin powiatu częstochowskiego, zwiedzający, goście - do Kłomnic 14 grudnia o ogodzinie 15.00  najserdeczniej i najmilej Zapraszamy!

Oto krótka fotorelacja.