Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Plastyczne piątki

Dodano: 08-02-2016

Zajęcia plastyczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach jak zawsze w każdy piątek o 16.00!

Zobaczcie co robiliśmy ostatnim razem. 

Z okazji kończącego się karnawału ozdabialiśmy balony. Powstały niesamowite dzieła, a ile było przy tym uśmiechu wie ten kto był! 

Zachęcamy do udziału w kreatywnych zajęciach plastycznych tylko w GOK!

Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki

Dodano: 05-02-2016

 Zapraszamy!

Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków

Dodano: 01-02-2016

Grunt to dobra współpraca z każdym: małym, większym i największym! Dostarczyć obopólnie sobie  satysfakcji i radości z pracy twórczej,a  widzom doznań artystycznych Jest okazja! Najzabawniejsi autorzy: Jan Brzechwa i Julian Tuwim. Repertuar dowolny,  dopasowany do wieku i zainteresowań dzieci z przedszkoli z gmin powiatu częstochowskiego. Do zobaczenia w dniu 21 kwietnia o godzinie 9.00  Karty zgłoszeń do 12 kwietnia.

P.S. W załączniku karty zgłoszeń i  Regulamin

Oferta w czasie Ferii 2016

Dodano: 26-01-2016

Z wielką radością oczekiwać będziemy na dzieci i młodzież w okresie od 15 lutego do 19 lutego z okazji Ferii 2016. Drzwi GOK w Kłomnicach szeroko otwarte! Jesteśmy specjalistami  od sensownego i celowego zapełniania wolnego czasu. W myśl  "Tam gdzie nuda nic się nie uda" zajrzyj do załączników i dowiesz się  więcej. Przyjdź do nas!  Ahoj!

Współpraca w różnych kategoriach i o zasięgu powiatowym

Dodano: 25-01-2016

Nasz regionalizm, nasze tradycje i radość z nich wynikająca dla twórców, a dla odbiorców doznania artystyczne. Weź udział od przedszkola do seniorów w Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Koszyczek Wielkanocny. Bliższe szczegóły w załączonym piśmie oraz Regulaminie. Zapraszamy!