Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Jarmark Garażowy Akcji Wakacje 2015

Dodano: 20-07-2015

Jarmark Garażowy świadczy niezaprzeczalnie o świetnym zorganizowaniu się dzieci i młodzieży. Wyeksponowane rzeczy znalezione w zakamarkach swoich mieszkań, piwnic i garaży dały im ogromną satysfakcję z działaności handlowej. Mogły się też wymienić przyniesionymi przedmiotami z innymi dziećmi. Jarmarkowi towarzyszył występ solistki Mileny Cubały, oglądanie i przymierzanie oryginalnych masek weneckich, sesja zdjęciowa i poczęstunek. Pięknie dziękujemy za pączki pani Katarzynie Wasilenko - Piekarnia S.C. w Kłomnicach. Kolacja zakończyła pracowity dzień Jarmarku Garażowego Wakacji 2015. Umówieni jesteśmy na spotkanie w dniu 21 lipca o godzinie 10.00  z wszystkimi wyjeżdżającymi na dwie wycieczki: do Pyrzowic - Lotnisko i Jura Park Krasiejów.

...

Do Borowna Śladami Reszków

Dodano: 17-07-2015

Wycieczki rowerowe podczas Akcji Wakacje dają uczestnikom wiele radości, przygód i wspomnień, a te w pamięci zostają na lata. Wycieczka "Śladami Reszków" zaprowadziła nas do Borowna. Odwiedziliśmy grób Edwarda Reszke, gdzie zostawiliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicz. Chwila zadumy.
Zobaczyliśmy dawny dwór rodziny Karpińskich i Michalskich, gdzie często bywał Edward Reszke oraz jego brat Jan. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy placu zabaw w Zdrowej. Im bliżej Gminnego Ośrodka Kultury czuliśmy znajomy zapach... To oczywiście kiełbaski z grilla! Po takiej wędrówce każdemu należy się dobry posiłek! A na koniec zabawa, czyli "Parząca Łyżeczka" i "Parzące Krzesła"!Jutro Jarmark Garażowy! Zapraszamy od godz. 14.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach.

Ahoj przygodo!

Wakacje z tańcem!

Dodano: 15-07-2015

Dzisiaj w ramach Akcji Wakacje intensywnie pracowałyśmy nad wakacyjną choreografią. Chociaż jest nas niewiele w sekcji tanecznej to nasz układ zachęci każdego do tańca! Podczas Jarmarku Garażowego zaprezentujemy to co udało się nam stworzyć!

Zapraszamy!

Jarmark Garażowy

Dodano: 15-07-2015

Zapraszamy na Jarmark Garażowy!

W najbliższy piątek, 17 lipca, o godz. 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłomnicach niecodzienne wydarzenie w ramach "Akcji Wakacje 2015", w którym każdy może wziąć udział. Zobacz, co zbędnego kryje Twoje mieszkanie, piwnica, garaż. Przynieś koc i wybrane przedmioty. Zorganizuj małe stoisko WYMIEŃ - SPRZEDAJ! A przede wszystkim baw się dobrze!

Biała Wakacyjna Noc

Dodano: 11-07-2015

Skrzynia Skarbów. Zabawa w poszukiwaniu skarbu, trudne zadania, które przed uczestnikami postawiła Czarownica. Spotkanie z Białą Damą, dreszczyk emocji.Radość z  podziału  znalezionych skarbów. Kolejne zabawy: czytanie - działanie, słuchanie wierszy i do nich wykonywane ilustracje. Gry i zabawy oraz tańce do białego rana. A rano - rodzice i do domu. Dugo nie trzeba się nudzić, bo przecież Akcja Wakacje trwa! Do wtorku.   Ahoj!