Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Tradycje i obrzędy dla dzieci

Dodano: 22-02-2017

Zajęcia warsztatowe pod kierunkiem Eweliny Młyńskiej z ROK w Częstochowie w ramach współpracy MUKIS. Zajęcia dla dzieci z ZPIT "Kłomnickie Płomyczki" temat związany z obrzędami wielkanocnymi. Z radością robiły palmy wielkanocne, popatrzcie na parę zdjęć!

Swoje chwalimy Statuetki Starosty 2016

Dodano: 21-02-2017

W dniu 18 lutego 2017 r. widownia Filharmonii częstochowskiej wypełniona po brzegi. Bowiem w tym dniu na widowni zasiedli nie tylko nominowani do Statuetek i ich najbliżsi, ale także przedstawiciele władz...

Palma wielkanocna i koszyczek wielkanocny zasięg powiatowy

Dodano: 17-02-2017

Zwracmy uwagę wszystkich bez względu na wiek na rozpisaną nową edycję XXVII Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Koszyczek, zasięg powiatowy. Termin nadsyłania prac do 25 marca do GOK w Kłomnicach. Uroczyste rozstrzygnięcie z nagrodami  i dyplomami w termine - 2 kwietnia, tj. niedziela godzina 16.00  Miejsce - Hala Sportowa przy ZS w Kłomnicach, na Kłomnickim Jarmarku Wielkanocnym. Zachęcamy, więcej gorąco namawiamy do udzialu w regionalnych działaniach  twórczych.

P.S. Załączamy Regulamin.

Wernisaż wystawy prac malarskich Pani Marty Ojrzyńskiej oraz witraży Pani Doroty Kowalczyk

Dodano: 14-02-2017

W dniu 12 lutego w Pałacu w Nieznanicach odbył się wernisaż wystawy prac malarskich Pani Marty Ojrzyńskiej oraz witraży Pani Doroty Kowalczyk. Obie artystki zaprezentowały wysoki poziom artystyczny swoich dzieł. Opowiedziały o początkach swojej artystycznej drogi i planach na jej dalszy rozwój. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy za obecność zaproszonych gości w osobach: Przewodniczący Rady Gminy Pan Adam Worwąg, Pani Barbara Mizera - Sekretarz Gminy Kłomnice oraz reprezentanci Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie - Pani Małgorzata Chebel, Tadeusz Michał Ogonek oraz Ireneusz Barton.

W najbliższym czasie warsztaty z MUKIS

Dodano: 14-02-2017

Przypominamy wszystkim chętnym i zapraszamy, można, zwłaszcza dla dorosłych dokonać jeszcze zapisu!