Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Już w środę Fetiwal Teatralny!

Dodano: 25-04-2015

Zapraszamy serdecznie do GOK w Kłomnicach na II Edycję Festiwalu Teatralnego "O Rękawiczkę Melpomeny" zasięg powiatowy. Przyjdźcie proszę, obejrzycie spektakle, zmierzcie się z innymi na prawdziwej scenie. Poniżej Harmonogram.

Startujemy w środę o godzinie 10.00

Aktywni Kreatywni na Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych w Łodzi

Dodano: 21-04-2015

Przez dwa dni grupa teatralno-plastyczna brała udział w Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych w Centrum Kultury Młodych w Łodzi. Świetne spektakle, cenne uwagi, duża dawka sztuki. Więcej iformacji o naszej teatromanii już wkrótce...

Koncert w Garnku!

Dodano: 16-04-2015

Zapraszamy na koncert w dniu 17 maja o godz: 18:00.

Jeszcze tylko parę dni

Dodano: 13-04-2015

Rzeczywiście tak jest, jeszcze tylko kilka dni dni dzieli nas od zamknięcia listy chętnych szkół ,przedszkoli do przesłuchań etiud, spektakli, i innych małych, nawet najmniejszych form teatralnych II Edycji Festiwalu Teatralnego "O Rękawiczkę Melpomeny". Statuetka czeka znanego artysty rzeźbiarza P. Mariusza Chrząstka. Z mojej strony to nie wścibstwo (lepiej tak niż narzekać) czyżby brakowało w szkołach form teatralnych?! Niezaprzeczalnie jest inaczej, macie czas kochani do 22 kwietnia. Bo właśnie 29 już Festiwal. Z przyjemnością zamieszczamy plakat. Bliższe informacje w załączonym Regulaminie  i karcie zgłoszenia do pobrania! Serdecznie zapraszamy, będziemy mile jak zwykle oczekiwać na wszystkich.    Zasięg powiatowy.  Do Zobaczenia w Kłomnicach w dniu 29 kwietnia  o godzinie 10.00

Jarmark Garażowy w Goku w ciągu jednego dnia

Dodano: 11-04-2015

Wszystko poszło, poza telewizoremi radiem. Ceny regulowaliśmy, po południu zniżone do 5 zł Są jednak znawcy, kolekcjonerzy i wytrawni hobbyści, więcej pasjonaci.Wolontariusze: Emilka Kugiel, Michał Kowalik i Kinga Kowalik stanęli na wysokości zadania. Należy im się pochwała! Drogie społeczństwo, w zakamarkach waszych mieszkń, piwnicach i strychach są niejednokrotnie stare dziwne przedmioty. możecie je sprzedać, lub wymienić się. Myślcie już o tym dzisiaj, bo w wakacje rusza  kolejna Edycja Jarmarku Garażowego dla wszystkich, zwłaszcza z udziałem naszych dzieci!

Poniżej umieszczona informacja rano, już nieaktualna!!!! Szkoda?!

Tylko  dzisiaj i jutro 11-12 kwietnia można kupić stary sprzęt grający m.in. radia, miksery, kolumny, organy, na których grał podobno Czesław Niemen. Zapraszamy.

Oto spis sprzętu, w załączniku