Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki

Dodano: 05-02-2016

Zapraszamy!

Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków

Dodano: 01-02-2016

Grunt to dobra współpraca z każdym: małym, większym i największym! Dostarczyć obopólnie sobie  satysfakcji i radości z pracy twórczej,a  widzom doznań artystycznych Jest okazja! Najzabawniejsi autorzy: Jan Brzechwa i Julian Tuwim. Repertuar dowolny,  dopasowany do wieku i zainteresowań dzieci z przedszkoli z gmin powiatu częstochowskiego. Do zobaczenia w dniu 21 kwietnia o godzinie 9.00  Karty zgłoszeń do 12 kwietnia.

P.S. W załączniku karty zgłoszeń i  Regulamin

Oferta w czasie Ferii 2016

Dodano: 26-01-2016

Z wielką radością oczekiwać będziemy na dzieci i młodzież w okresie od 15 lutego do 19 lutego z okazji Ferii 2016. Drzwi GOK w Kłomnicach szeroko otwarte! Jesteśmy specjalistami  od sensownego i celowego zapełniania wolnego czasu. W myśl  "Tam gdzie nuda nic się nie uda" zajrzyj do załączników i dowiesz się  więcej. Przyjdź do nas!  Ahoj!

Współpraca w różnych kategoriach i o zasięgu powiatowym

Dodano: 25-01-2016

Nasz regionalizm, nasze tradycje i radość z nich wynikająca dla twórców, a dla odbiorców doznania artystyczne. Weź udział od przedszkola do seniorów w Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i Koszyczek Wielkanocny. Bliższe szczegóły w załączonym piśmie oraz Regulaminie. Zapraszamy!

Uwaga Seniorzy i nie tylko

Dodano: 20-01-2016

Raz w miesiącu sześć programów edukacyjnych z Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki z ROK w Częstochowie dla dzieci, młodzieży i seniorów w dziedzinach : film, fotografia, kultura ludowa, plastyka, teatr i muzyka oraz grafika komputerowa. Bliższe szczegóły na naszej stronie i facebooku GOK w Kłomnicach od lutego Zapraszamy, można dokonać zapisu i otrzymać więcej informacji!
Kontynuujemy zajęcia z roku ubiegłego: plastyka dla seniorów – 22 stycznia ( tym razem robótki ręczne). W piątek o godzinie 15 zapraszamy seniorów! Zajęcia recyklingowe dla dzieci z Martą Gonerą również w piątek o godzinie 16.  A tak było:  seniorzy kontra dzieci!