Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Wkrótce Gala laureatów kolęd i pastorałek

Dodano: 16-01-2017

Informujemy wszystkich laureatów o Gali Kolęd i Pastorałek -  w sobote, 21 stycznia,  o godzinie 16.30

Prosimy w najbliższych dniach dostarczyć podkłady muzyczne, konieczne do nagrania na jedną płytę wszystkich utworów. Odbiór nagród i dyplomów nastąpi w dniu Gali. Mamy prośbę o wcześniejsze poinformowanie organizatora o nieobecności danego laureata, by nie komplikować scenariusza wydarzenia dzieci i młodzieży. Do zobaczenia!

Załączamy protokól po przesłuchaniach XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Lista uczestników Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dodano: 11-01-2017

Załączam koeljność występu uczestników Festiwalu Kolęd i Pastorałek (w załączniku). Orientacyjnie podajemy czas występu, ale zwykle należy nieco wcześniej się zgłosić w swojej kategroii wiekowej. Po każdej kategorii wiekowej będzie podany werdykt przez Jury.

KAREGORIA PRZEDSZKOLNA                9.00 DO 10.20

KATEGORIA     I DO III                                10.20 DO 12.10

KATEGRIA      IV DO VI                               12.10 DO 13.00

KATEGORIA...

Prośba

Dodano: 10-01-2017

Zwracamy się z prośbą do wszystkich organizacji pozarządowych, Rad Rodziców, Ochotniczych Straży Pożarnych itp., którzy planują w roku 2017 organizację na terenie gminy Kłomnice wydarzenia kulturalnego, o przesłanie nam krótkiej informacji dotyczącej swojego pomysłu. Informacje powinny zawierać datę imprezy oraz jej krótki opis. Jesteśmy w trakcie tworzenia „Kalendarza Imprez” na rok 2017  Informacje te są nam niezbędne, aby był on pełniejszy. Umieszczenie zapowiedzi Waszych wydarzeń w „Kalendarzu Imprez” przyczyni się do pełniejszej promocji organizowanych przez Państwa uroczystości. Informację prosimy przesyłać na nasz adres mail biuro@gokklomnice.pl

Ferie 2017

Dodano: 03-01-2017

W sensowny i celowy sposób możecie spędzić czas w GOK w Kłomnicach w te ferie. dla was Harmonogram, a dla rodziców do pobrania w załączniku: zaświadczenie i wniosek.

Już wkrótce Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Dodano: 27-12-2016

Zachęcamy do skorzystania z ofert programowych naszej instytucji. W załącznikach można pobrać Regulamin Festiwalu  oraz kartę zgłoszenia. Podajemy zmianę terminu Gali Laureatów Kolęd i Pastorałek - 21 stycznia 2017 roku godzina 17.00  Zapraszamy!