Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Kłomnicki Jarmark Bożonarodzeniowe

Dodano: 25-11-2015

Zapraszamy!

26. Gminny Konkurs Sztuki Recytatorskiej

Dodano: 20-11-2015

Oto fotorelacja...

Lista uczestników Konkursu recytatorskiego już gotowa

Dodano: 17-11-2015

Zapraszamy dzieci i młodzież z naszej gminy do udziału w  Konkursie Recytatorskim. Przesłuchania konkursowe odbędą się 20 listopada o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury. Szczegóły podane były  w załączonym regulaminie. Oto lista naszych sympatycznych recytatorów. Czas orientacyjny przesłuchań, trudno jest wyliczyć, może ktoś nie dojechać, zmienia się coś, oby nas nie zaskoczyło, pamiętajcie, lepiej być wcześniej. Do miłego zobaczenia!

To tylko orientacyjne wyliczenie czasu przesłuchań pierwszej kategorii I - III klasy od 9 do 11.15

Kategoria IV do VI -  11.15 do 12.20

Kategoria Gimnazjalna od 12.20 do 13.20

Ponadto po każdej z wymienionych kategorii werdykt i wręczenie nagród.

Warsztaty teatralne z ROKiem w Częstochowie

Dodano: 17-11-2015

Licznie przybyłe dzieci i młodzież prawie ze wszystkich szkół naszej gminy, niektórzy z nauczycielami, mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych. Z  podstaw wiedzy teatralnej: ćwiczeń z zakresu kultury żywego słowa, ruchu ciała, pantomimy i integracji z innymi. Zajęcia przeprowadziła Dorota Musiał - Instruktor ds. teatralnych i literackich ROK w Częstochowie. Zapowiedziała kolejne spotkanie w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki,  w styczniu. Wszystkim adeptom sztuki teatralnej zajęcia z pewnością przypadły do gustu, przydadzą się przed Konkursem Recytatorskim w dniu 20 listopada.

Uwaga Warsztaty - tematycznie i chronologicznie

Dodano: 15-11-2015

Przypominamy wszystkim chętnym i zainteresowanym, że we  wspólpracy z ROK w Częstochowie odbędą się kolejne spotkania warsztatowe w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki:

1. 10 listopada  (wtorek) o godzinie 10  w siedzibie Zespołu Obrzędowego "Grusza" w Rzerzęczycach - ROK Obrzędowy, prowadząca - Ewelina Młyńska. Jeśli ktoś poza członkami  zespołu, pragnie wziąć udział to mile oczekujemy na  chętnych.

2. 16 listopada (poniedziałek) o godzinie 16 w siedzibie GOK w Kłomnicach - Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, wskazana obecność recytatorów, przygotowujących się do przesłuchań Konkursu Recytatorskiego w naszym Ośrodku. Prowadząca  - Dorota Musiał.

3. 27 listopada (piątek) o godzinie 15 -  Warsztaty Plastyczne dla Seniorów, drugie spotkanie. Możecie obejrzeć prace z poprzednich warsztatów - Obrazy malowane plasteliną. Prowadząca -...