Witamy!
Serdecznie witamy na witrynie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach. Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi
artykułami, galerią oraz wieloma innymi ciekawymi informacjami.

Wernisaż

Dodano: 24-10-2016

 Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Kłonicach na wernisaż wystawy "Krajobrazy w malarstwie" Stefana Gadziny, 4 listopada 2016 roku o godzinie 17.00.

Wystawa będzie udostępniona do 8 listopada.

Radość tworzenia

Dodano: 22-10-2016

Seniorzy spotkali się  po raz kolejny, by tworzyć kwiaty z bibuły. Sobota jest dniem Warsztatów. Pełna dyscyplina spotkań i  oczywiście radość tworzenia przy miłych rozmowach, kawie i herbacie.Mimo jesieni nikt się nie nudzi. Nie ma czasu!

 

Satysfakcja z udziału w szkoleniu

Dodano: 22-10-2016

 

Istotny jest nie tylko odpowiedni poziom przekazywanej wiedzy, ale również odpowiednia atmosfera szkoleń. U nas tak było: pierwszy dzień w Sali sesyjnej  Budynku Administracyjnego UG w...

Jesteśmy partnerem w projekcie realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Dodano: 16-10-2016

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach wraz Ośrodkiem Kultury z Rędzin, Mykanowa oraz Dąbrowy Zielonej zaprasza na bezpłatny cykl szkoleń.

Szkolenia te są adresowane do pracowników instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarzadowych, sołtysów, radnych zainteresowanych podnoszeniem jakości działań kulturalnych w naszym regionie. Celem szkoleń jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i motywacji do podejmowania działań w zakresie aktywizacji społeczności lokalnej i budowania kapitału społecznego w opraciu o lokalne tradycje oraz jak skutecznie pozyskiwać fundusze na działalność kulturalną.

Tematy oraz terminy szkoleń:

1. Budowanie wizerunki instytucji kultury i warunki dobrej komunikacji, termin 20-21 październik, miejsce - GOK Kłomnice

2. Sponsoring - kontakt z przedstawicielami biznesu, przygotowanie oferty i umowy sponsorskiej, narzędzia...

Konkursy w starym i nowym roku

Dodano: 14-10-2016

Zachęcamy do skorzystania z ofert programowych naszej instytucji. W załącznikach można pobrać regulaminy konkursów oraz karty zgłoszeń.