Warsztaty Filmowe

21 października Uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Garnku mieli możliwość uczestniczyć w kolejnej odsłonie projektu Mobilny Uniwersytet Kultury i Sztuki realizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kłomnicach oraz Świetlicą Dzieci i Młodzieży Ochronka w Garnku. Warsztaty poprowadziła instruktor ROK Ewelina Stolarska.
Młodzi uczestnicy warsztatu mogli wejść w arkana sztuki charakteryzatorskiej. Najwięcej gwaru, śmiechu i radości przyniosło wprowadzanie w czyn ich pomysłów.
Nie ulega wątpliwości, że kreowanie nowych wizerunków było źródłem wielu emocji. Największą niespodzianką była jednak zmiana image pana p.o. dyrektora GOK- u Jarosława Policińskiego. Cierpliwie i z zaufaniem do nowo wykwalifikowanych fachowców poddawał się zabiegom charakteryzatorskim, po czym… efekt był zdumiewający!
Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, przekazując sobie pomysły i pozytywną energię. Nabywając nowych umiejętności, wszyscy uczyliśmy się współpracy i czerpania satysfakcji z uzyskanego efektu.

Wielkie DZIĘKI dla organizatorów a przede wszystkim dla uczestników…

Fotorelacja poniżej- zapraszamy do obejrzenia