Jesteśmy partnerem w projekcie realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury.

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach wraz Ośrodkiem Kultury z Rędzin, Mykanowa oraz Dąbrowy Zielonej zaprasza na bezpłatny cykl szkoleń.

Szkolenia te są adresowane do pracowników instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarzadowych, sołtysów, radnych zainteresowanych podnoszeniem jakości działań kulturalnych w naszym regionie. Celem szkoleń jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i motywacji do podejmowania działań w zakresie aktywizacji społeczności lokalnej i budowania kapitału społecznego w opraciu o lokalne tradycje oraz jak skutecznie pozyskiwać fundusze na działalność kulturalną.

Tematy oraz terminy szkoleń:

1. Budowanie wizerunki instytucji kultury i warunki dobrej komunikacji, termin 20-21 październik, miejsce – GOK Kłomnice

2. Sponsoring – kontakt z przedstawicielami biznesu, przygotowanie oferty i umowy sponsorskiej, narzędzia marketingowe i komunikacyjne w relacji z biznesem, termin 27-28 październik, miejsce – GOK Rędziny

3. Budowa kapitały społecznego w oparciu o tradycje, termin 17-18 listopad, miejsce – GOK Dąbrowa Zielona

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania w załączniku.

Regulamin szkoleń w ramach projektu DK