Jarmark Bożonarodzeniowy

Miło jest nam powiadomić wszystkich zainteresowanych , że w dniu 6 grudnia 2015 r w Hali Sportowej przy ZS w Kłomnicach odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorem jest Wójt Gminy Kłomnice – Piotr Juszczyk, przy współpracy GOK i ZS w Kłomnicach. W programie prezentacja stołów wigilijnych, wystawcy, rękodzielnictwo artystyczne, z możliwością zrobienia zakupów przedświątecznych. Nie zabraknie występów artystycznych w wykonaniu naszych zespołów amatorskich. Tradycyjnie, dopiszę na pewno frekwencja twórców Jubileuszowego Powiatowego Konkursu Bożonarodzeniowego Anioły i Pierniki, wtedy zaprosić będziemy mogli na wystawę nagrodzonych prac konkursowych. Wolontariusze zadbają o pierwszą sprzedaż aniołów kolekcja 2015/2016. Dzieci będą miały oprócz urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych, dobrą zabawę w formie warsztatów plastycznych i gier muzycznych. Ponadto wiele innych niespodzianek i atrakcji, już w dniu imprezy od rana w niedzielę 6 grudnia z udziałem Świętego Mikołaja. Zapraszamy!