Aktualności

Akcja Wakacje wciąż na topie! Wkrótce następna część zapraszamy!

Nasze dzieci z wieloma  zainteresowaniami, poza tym zawsze w nich  drzemie coś niesamowitego. Świetna kondycja, jazda na rowerze udana, powtórzymy ją na kolejnych zajęciach w sierpniu.

Formy parateatralne, gry i zabawy ruchowe z nagrodami podobają się niezmiennie. Warsztaty w decoupage spodobały się  wszystkim, powstały dziecięce warsztaty i rękodzieło.

Teatrzyk podwórkowy zachwycił wszystkich uczestników, wzbudził chęć w działaniu i animacji prostych lalek teatralnych oraz pacynek. Formy wracają do łask, zawsze w ferie i wakacje.

Odciągamy dzieci od telewizora, telefonu i internetu, gier również, jeśli już to tylko planszowe!

Malowanie buzi i tatuaży wiąże się z radością ich posiadaczy, szkoda tylko ,że tak szybko się zmywają. To też arcydzieła! Dzieci, które zgłosiły się do naszego Ośrodka Kultury były w wieku od lat 5 do 16.

Zajęcia plastyczno- przestrzenne: budowa żaglówek, łódek, flag, metodą recyklingową zapełniły dzień, w którym aura pomieszała nam szyki wakacyjnego harmonogramu.

Ostatnie dwa dni spędziliśmy: w Rudnikach w aeroklubie. Zwiedzaliśmy, oglądaliśmy szybowce, samoloty,  pokaz spadochronowy. Spotkaliśmy się z mistrzem świata w lataniu precyzyjnym – p. Januszem  Darochą. Z ogniska kiełbaski i bułki, smakowały, dały nam energię do zabaw na urządzeniach rekreacyjno-rozrywkowych.

W drugim, dniu w sobotę na „Pasterniku” odbył się Jarmark Garażowy. Świetnie przygotowane dzieci, doskonale czuły się w roli sprzedawcy, menadżera. Potraktowane bardzo poważnie spełniały wiele ról społeczno-wychowawczych, były po prostu zajęte  pracą wakacyjną!

Uwaga od 14 sierpnia, tj. poniedziałek od 10 godziny znów zaczynamy i  zapraszamy! Przygotujcie rower i kask pojedziemy na wakacyjną wycieczkę rowerową. A jest ich kilka, następnie happening, jarmark garażowy i dwie wycieczki autokarowe. Już na samą myśl o spotkaniu wakacyjnym robi się przyjemnie. Do zobaczenia w Ośrodku Kultury w Kłomnicach!  Ahoj!

 

wakacje sierpień  tutaj kliknij

WNIOSEK RODZICÓW  tutaj kliknij

zaświadczenie do rodziców  tutaj kliknij 

 

Akcja Wakacje